TRHOŇ ZooFoods s.r.o.
0 Prázdný košík

O nás

Společnost TRHOŇ ZooFoods s.r.o. je obchodním partnerem společností

  • Mazuri Zoo Foods - britský výrobce krmiv a diet pro exotická zvířata (www.mazuri.eu)
  • Teurlings - holandský výrobce zrninových směsí a doplňkových krmiv pro okrasné ptactvo a další zvířata (www.teurlings.nl)
  • Claus GmbH - německý výrobce speciálních směsí pro plodožravé a hmyzožravé ptáky, nektarů pro plazy a ptáky (www.claus-futter.de)
  • Manitoba s. r. l. - italský výrobce speciálních zrninových směsí pro evropské ptáky, drobné exoty a papoušky, vaječných směsí, granulí a vitamínových a minerálních doplňků (www.manitobasrl.com)

Cílem naší společnosti je nabízet ucelený sortiment těchto výrobních firem, včetně zajištění komplexního servisu na základě požadavků našich zákazníků.

Cílem těchto webových stránek není pouze představit sortiment výrobků našich partnerských společností, ale nabízíme Vám i možnost si jejím prostřednictvím zboží u nás objednat. Zároveň jsme připraveni Vám odpovědět i na Vaše dotazy týkající se kvality zboží, možnosti množstevních slev atd. Chceme Vás pravidelně seznamovat s novinkami v našem sortimentu, jakož i o možnosti setkání na připravovaných chovatelských akcích.